bitva uvodV sobotu 24. června zažije TRUTNOV parádní oslavy již 151. výročí Bitvy 1866!!! Zváni jste na Krakonovošov náměstí, kde bude v 10 hodin za přítomnosti uniformovaných vojáků tradině natřena pamětní deska. Odpolední program bude následovat u památníku generála Gablenze. 

Celodenní jarmareční zábavu pro malé i velké si nenechte ujít v sobotu 24. června v Malé Úpě! MALOÚPSKÝ JARMAK, který oživuje tradici starých Krkonoš, vás bude bavit již od 10ti hodin...

Baldův svět v Mladých Bukách láká v pátek 30. června k parádní oslavě zakončení školního roku. Vezměte své děti za odměnu za radovánkami, chybět nebude výtvarná dílna, méďa Kubík, trampolínky a k dispozici je samozřejmě dětské i vodní hřiště...

Další z legendárních krkonošských fotografů to rozbalí v Galerii Celnice v Malé Úpě. Slavnostní vernisáž fotografií Karla Hníka proběhne v pátek 30. června, kdy tak bude zároveň zahájen první ročník fotografického festivalu horské fotografie v Malé Úpě - FOTOFESTU. 

pivovarNovým lákadlem Malé Úpy je nová pivovarská restaurace Trautenberk. Její slavnostní otevření proběhlo v pátek 9. prosince. Minipivovar Trautenberk produkuje chuťově rozmanitá výtečná piva pro žíznivé horaly, která jsou navíc k dostání i v originálních dárkových lahvích. 

Kontakt

Svazek obcí Východní Krkonoše

Národní 199
541 01 Trutnov


IČO: 71188371
DIČ: neplátce 

www.vychodnikrkonose.cz
www.krakonosovokralovství.czHKkraj logo

WEB realizován za finanční podpory Královéhradeckého kraje